* LECHIA *GaćGłuszynaGórnik IIGwarekKluczborkMiedź IIPniówekPolkowiceRadzionkówRekord B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławWarta GorzówZagłębie IIZdzieszowiceŻmigród
27.11.2018 18:08:50 - Autor: Łukasz Bienias

Żelazna trójka + Orzechowski

W najbliższy wtorek, 4 grudnia w Lubinie zostanie przeprowadzona konsultacja szkoleniowa dla zawodników, którzy będą mieli szansę reprezentować Dolny Śląsk na przyszłorocznych finałach UEFA Regions Cup. O skali przedsięwzięcia niech świadczy fakt, iż Wydział Szkolenia wytypował do testów 55 wyróżniających się zawodników III i IV ligi dolnośląskiej [...]


Jak możemy przeczytać na łamach niezawodnego DOLFUTBOL.PL :

"Konsultacje odbędą się we wtorek, 4 grudnia w Balonie Olimpijskim Football Club przy ulicy Hangarowej w Legnicy. Trener prowadzący Jacek Opałka do 30.11.2018 prosi o potwierdzenie przybycia zawodnika poprzez wiadomość SMS na nr 602 207 461.

Zawodnicy winni zabrać ze sobą: sprzęt treningowy, buty szutrówki lub halówki. W przypadku niemożności przybycia powołanego zawodnika z przyczyn obiektywnych (choroba, kontuzja, itp.) ma obowiązek powiadomić Dolnośląski ZPN w trybie natychmiastowym."

Dla nas najważniejsza informacja jest taka, że oprócz żelaznego trio, które wywalczyło z drużyną we Włoszech awans (Borowy, Buryło, Spaleniak) i raczej jest pewne turnieju finałowego, o miejsce w kadrze amatorów powalczy też Michał Orzechowski, który z dobrej strony zaprezentował się podczas marnej w naszym wykonaniu rundy jesiennej. Poniżej znajduje się lista 55 zawodników, których wytypował sztab szkoleniowy :

Grupa I (godziny 16.30- 18.30)


  • Gąsiorowski Marcin – Foto Higiena Gać
  • Magdziak Mateusz – Górnik Polkowice
  • Galas Wojciech – Górnik Polkowice
  • Karmelita Rafał – Górnik Polkowice
  • Ciupka Kornel – Górnik Polkowice
  • Spaleniak Dominik – Lechia Dzierżoniów
  • Borowy Grzegorz – Lechia Dzierżoniów
  • Buryło Marcin – Lechia Dzierżoniów
  • Orzechowski Michał – Lechia Dzierżoniów
  • Bońkowski Adam – Nysa Kłodzko
  • Gołębiewski Patryk – Piast Żmigród
  • Jaros Mateusz – Piast Żmigród
  • Rajter Grzegorz – Orzeł Prusice
  • Łątka Kajetan – Ślęza Wrocław
  • Palmowski Łukasz – Ślęza Wrocław
  • Repski Adrian – Ślęza Wrocław
  • Tomaszewski Maciej – Ślęza Wrocław
  • Traczyk Kornel – Ślęza Wrocław
  • Kluzek Mateusz – Ślęza Wrocław
  • Bohdanowicz Jakub – Ślęza Wrocław
  • Niewiadomski Adrian – Ślęza Wrocław
  • Jakóbczyk Jakub – Ślęza Wrocław
  • Pożarycki Dawid – Foto-Higiena/ Stal Brzeg
  • Grochowski Michał – Foto-Higiena Gać
  • Kamil Dymek – Nysa Kłodzko

Grupa II (godziny 18.30- 21.00)


  • Słowik Kacper – AKS Strzegom
  • Domaradzki Dawid – AKS Strzegom
  • Sadowski Kamil – AKS Strzegom
  • Baszak Mateusz – Apis Jędrzychowice
  • Cieśla Krzysztof – Foto-Higiena Gać
  • Puchała Adrian – Polonia Trzebnica
  • Czternastek Jakub – Polonia Trzebnica
  • Ramiączek Kamil – Polonia Trzebnica
  • Gołda Jarosław – GKS Mirków
  • Tarka Kacper – GKS Mirków
  • Zygadło Grzegorz – GKS Mirków
  • Koźlik Michał – Piast Żmigród
  • Badel Maciej – Piast Żmigród
  • Rusiecki Szymon – Piast Żmigród
  • Kohut Paweł – Piast Żmigród
  • Kępczyński Cezary – Piast Żmigród
  • Bobkiewicz Patryk – Piast Żmigród
  • Gembara Piotr – Unia Bardo
  • Tragarz Szymon – Górnik Wałbrzych
  • Stec Szymon – Górnik Wałbrzych
  • Rękawek Patryk – Górnik Wałbrzych
  • Lewkot Szymon – Ślęza Wrocław
  • Skórnica Filip – Ślęza Wrocław
  • Giziński Oskar – Karkonosze Jelenia Góra
  • Polanowski Jakub – Sokół Marcinkowice
  • Cegiełka Bartłomiej – Bielawianka Bielawa
  • Paszkowski Bartosz – Bielawianka Bielawa
  • Niemienionek Paweł – Włókniarz Mirsk
  • Telatyński Jakub – Piast Żerniki
  • Łazarowicz Mikołaj – Śląsk II Wrocław



LechiaTV
       
LOSOWE ZDJĘCIE
05
Następny mecz
Tabela
Poz.KlubMeczePkt.
1.Polkowice1743
2.Zagłębie II1738
3.Ślęza Wrocław1734
4.Gwarek1730
5.Pniówek1729
6.Rekord B-B1727
7.Górnik II1725
8.Żmigród1725
9.Zdzieszowice1724
10.Miedź II1723
11.Radzionków1722
12.Stal Brzeg1720
13.Gać1718
14.Kluczbork1717
15.Warta Gorzów1716
16.Głuszyna1714
17.* LECHIA *1711
18.Stilon1711
Poprzedni mecz
III Liga Grupa 3
XVII Kolejka

24.11.2018 - Godz:13:00
URODZINY
Dolnośląska Liga JS
Poz.KlubMeczePkt.
1.Miedź JS1336
2.Chrobry JS1334
3.Śląsk JS1328
4.Academy JS1323
5.* LECHIA JS *1323
Dolnośląska Liga JM
Poz.KlubMeczePkt.
1.Polkowice JM1432
2.Parasol JM1429
3.Śląsk II JM1428
4.Miedź II JM1424
5.Jawor JM1418
Partnerzy !







III Liga na Facebook