* LECHIA *GaćGłuszynaGórnik IIGwarekKluczborkMiedź IIPniówekPolkowiceRadzionkówRekord B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławWarta GorzówZagłębie IIZdzieszowiceŻmigród

[PP] Roztoka - Lechia 0:5

Lechia - Piast 1:2

04.11.2018 00:22:35 - Autor: Łukasz Bienias

Wysoka przegrana w Polkowicach i SPADEK

Niestety. Juniorzy młodsi wysoko przegrali dziś w Polkowicach z rówieśnikami z Górnika 2:6 i tym samym POŻEGNALI się z ligą wojewódzką. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zespół Lesława Sobolewkiego stracił już nawet matematyczne szanse na utrzymanie się w dolnośląskich rozgrywkach, inkasując do tej pory zaledwie dwa remisy w dwunastu spotkaniach ... W rozwinięciu wyniki II WLJM i I WLJS [...]

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszej drużyny, gdy już po kilkudziesięciu sekundach Szczepański wyprowadził Lechię na prowadzenie. Pierwsza połowa wyglądała w naszym wykonaniu całkiem nieźle i choć rywale wyszli na prowadzenie 3:1 to ponownie Szczepański dał kontakt w ostatniej minucie pierwszej części gry. Niestety na początku drugiej połowy podyktowano rzut karny dla rywali, z którego padł czwarty gol dla Polkowic, co wyraźnie podłamało zespół Lesława Sobolewskiego. Do końca meczu gospodarze posiadali już wyraźną przewagę, a dodatkowo posiadali znaczącą przewagę w fizyczności graczy, co przełożyło się na ostateczną wysoką porażkę. Dzisiejszy wynik oraz niespodziewana wygrana Bolesławca powoduje, że drużyna juniorów młodszych po wielu latach gry w Lidze Dolnośląskiej żegna się z tym poziomem rozgrywkowym i wiosną grać będzie na szczeblu okręgowym ...

Aleksander Krzyżaniak - Damian Kazek (70' Jakub Bernacki), Przemysław Szczepański, Kamil Markulak, Paweł Segda, Marcin Woliński (75' Jakub Dudzic), Jakub Zator, Piotr Nawrot, Wojciech Chmielnicki, Patryk Skupień (55' Marcel Żłobicki), Dominik Watuszko