* LECHIA *GaćGłuszynaGórnik IIGwarekKluczborkMiedź IIPniówekPolkowiceRadzionkówRekord B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławWarta GorzówZagłębie IIZdzieszowiceŻmigród

[PP] Roztoka - Lechia 0:5

Lechia - Piast 1:2

21.10.2018 21:26:02 - Autor: Łukasz Bienias

Wpadka JS [13 foto]

Juniorzy starsi zaskoczyli in minus. W dzisiejszym pojedynku ulegli u siebie ostatniej drużynie w tabeli - Parasolowi Wrocław 2:3, oba gole dla "trójkolorowych" zdobył Maciek Rudnicki, a nasz zespół kończył w dziesiątkę po czerwieni dla Ziółkowskiego w 67 minucie. Szerzej, skład i pozostałe wyniki oraz aktualna tabela w rozwinięciu [...]

Dzisiejszy pojedynek podopiecznym Józefa Kostka kompletnie nie wyszedł. Rywale, pomimo tego, że przed meczem okupowali ostatnie miejsce w ligowym zestawieniu pokazali się dziś z dobrej strony i w przekroju całego spotkania byli lepszym zespołem od trójkolorowych. Ozdobami meczu były gole z dalszej odległości Rudnickiego z rzutu wolnego, gdy piłka zanim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od poprzeczki oraz uderzenie na 3:1 dla Parasola, kiedy to jeden z rywali przymierzył idealnie z 20 metrów. Ostatnie 25 minut meczu po czerwonej kartce dla Ziółkowskiego naszemu zespołowi grało się bardzo ciężko i zawodnicy nie potrafili już zmienić losów spotkania, przegrywając spotkanie w zasadzie na własne życzenie.

Wajda - Nawrot (46' Bełtowski), H.Hanusiewicz, M.Hanusiewicz, Aksamit, Stawiarz (46' Terpiłowski), Kaczmarek, Ziółkowski, Aleksiuk, Rudnicki

0:1 Świątko (3'), 1:1 Rudnicki (13'), 1:2 Dulik (15'), 1:3 Koszyk (22'), 2:3 Rudnicki (53')