* LECHIA *GaćGłuszynaGórnik IIGwarekKluczborkMiedź IIPniówekPolkowiceRadzionkówRekord B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławWarta GorzówZagłębie IIZdzieszowiceŻmigród
11.04.2018 19:41:11 - Autor: Łukasz Bienias

Porażka juniorów w Jeleniej Górze [31 foto]

Na tarczy wracają z Jeleniej Góry juniorzy starsi. Nasza drużyna przegrała z Karkonoszami 1:3 (1:1). Zespół trzymał się jedynie w pierwszej połowie, gdy gola po ładnej drużynowej akcji zdobył Dawid Wasilewski. W drugiej części meczu z gry pozostało tylko wspomnienie i to gospodarze cieszyli się z trzech punktów. Szerzej + fotogaleria w rozwinięciu [...]

Spotkanie z dzierżoniowianami mogło się rozpocząć od zimnego prysznica już w pierwszej minucie, ale jakimś cudem obrona Karkonoszy wybrnęła z kłopotów jakie sobie sprawiła we własnym polu karnym. W 7-ej minucie na solową akcję zdecydował się Paweł Habasiński. Zawodnik KSK minął rywali jak tyczki i technicznym strzałem nie dał szans na obronę Kacprowi Malcowi. Niestety zdekoncentrowani gospodarze stracili przewagę już po trzech minutach, a o gola dla Lechii postarał się Dawid Wasilewski. Wynik 1-1 utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron Karkonosze przeniosły ciężar gry na połowę rywali i dosyć szybko przyniosło to efekt bramkowy, bowiem Habasiński ładnie przymierzył z 17-tu metrów i piłka wylądowała w sieci. Wygraną zespołu trenera Krzysztofa Pietrzyka przypieczętował Kacper Gęślak, pokonując bramkarza gości na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego Adama Trudzińskiego.
[Relacja : Piotr Kuban]

W dzisiejszym meczu w drużynie juniorów starszych zadebiutował Bartłomiej Siwiński (rocznik 2002), którego występ należy ocenić pozytywnie.