* LECHIA *FalubazGłubczyceGórnik IIGwarekMiedź IIPniówekPolkowiceRekord B-BSkraStal B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławTurza Śl.Zagłębie IIZdzieszowiceŻmigród
Partnerzy




ddz.png


Ostatnie Video
Lechia - Ruch 1:2



Lechia - Unia 1:0



Lechia - Stal 1:3



FINAŁ PP
Sokół - Lechia 0:4









Polonia-Stal Świdnica
Polonia-Stal Świdnica JM
Rok założenia : 2014

Barwy : biało-zielone

Adres : Śląska 35a, 58-100 Świdnica

Strona www : www.poloniastal.swidnica.pl



II Kolejka
I Kolejka
III Kolejka
IV Kolejka
V Kolejka
VI Kolejka
VII Kolejka
VIII Kolejka
IX Kolejka
X Kolejka
XI Kolejka
XII Kolejka
XIII Kolejka
XIV Kolejka
gol    żółta kartka    czerwona za drugą żółtą kartkę    czerwona kartka
  • SUMA:
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

W sezonie grali także:

Byli zawodnicy
gol    żółta kartka    czerwona za drugą żółtą kartkę    czerwona kartka    mecze    minuty
II WLJM Wiosna 2018
W pierwszej połowie strzelono 0 goli/e.
  • Między 1' a 15' strzelono 0 (0%)
  • Między 16' a 30' strzelono 0 (0%)
  • Między 31' a 45' strzelono 0 (0%)
W drugiej połowie strzelono 0 goli/e.
  • Między 45' a 60' strzelono 0 (0%)
  • Między 61' a 75' strzelono 0 (0%)
  • Między 76' a 90' strzelono 0 (0%)
Drużyna zdobyła:
  • Bramek u siebie: 0
  • Bramek na wyjeździe: 0
  • żółta kartka 0 czerwona za drugą żółtą kartkę 0 czerwona kartka 0
Data
Zawodnik
Transfer
Klub
LechiaTV
       
LOSOWE ZDJĘCIE
Lechia Dzierżoniów 12maj18024
Następny mecz
III Liga Grupa 3
XXX Kolejka

26.05.2018 - Godz:17:00
Tabela
Poz.KlubMeczePkt.
1.Polkowice2955
2.Skra2955
3.Stal Brzeg2953
4.Gwarek2952
5.Ślęza Wrocław2951
6.Żmigród2946
7.Rekord B-B2943
8.Zdzieszowice2943
9.Stal B-B2942
10.Stilon2940
11.* LECHIA *2939
12.Górnik II2938
13.Miedź II2937
14.Zagłębie II2936
15.Pniówek2935
16.Turza Śl.2929
17.Falubaz2927
18.Głubczyce2916
Poprzedni mecz
III Liga Grupa 3
XXIX Kolejka

19.05.2018 - Godz:17:00
URODZINY
Dolnośląska Liga JS
Poz.KlubMeczePkt.
1.Chrobry II JS2663
2.WKS Śląsk JS2560
3.Miedź II JS2657
4.Polkowice JS2556
5.Academy JS2650
Wojewódzka II Liga JM
Poz.KlubMeczePkt.
1.JeleniaGóra JM1024
2.Świdnica JM1017
3.Bieniowice JM1016
4.Jawor JM1014
5.Oława JM1013
UKS w Internecie


    
    
    
    

Zapisz Dziecko !