* LECHIA *FalubazGłubczyceGórnik IIGwarekMiedź IIPniówekPolkowiceRekord B-BSkraStal B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławTurza Śl.Zagłębie IIZdzieszowiceŻmigród
Partnerzy




ddz.png


Ostatnie Video
Lechia - Ruch 1:2



Lechia - Unia 1:0



Lechia - Stal 1:3



FINAŁ PP
Sokół - Lechia 0:4











PUCHAR POLSKI 2017/2018
Szczebel okręgowy

1/16 Finału - 06/13.09.2017 , godz. 16.30


LKS Bystrzyca Górna-Zdrój Jedlina Zdrój 0:0 [k. 5:4]
LKS Roztocznik-Karolina Jaworzyna Śl.0:4
Czarni Wałbrzych-Polonia-Stal Świdnica 0:9
Górnik Nowe Miasto-Victoria Świebodzice0:0 [k. 8:7]
PUO Wiśniowa-Górnik Gorce 4:7
MKS Szczawno-Zdrój
-Górnik Wałbrzych 1:6
Grom Witków -Zjednoczeni Żarów 4:2
Granit Roztoka -AKS Strzegom 1:5
Piławianka PG-Lechia Dzierżoniów 1:6
Skałki Stolec-Piast Nowa Ruda2:2 [k. 5:4]
Pogoń Duszniki -Nysa Kłodzko0:6
Iskra Jaszkowa Dolna-Bielawianka Bielawa 0:5
Kryształ Stronie Śl.-Victoria Tuszyn4:1
ATS Wojbórz-Unia Bardo2:9
Ślęża Ciepłowody -Orzeł Ząbkowice Śl.1:4
Orzeł Lubawka-Zamek Kamieniec Ząbk.3:0 [vo]

1/8 Finału - 21/28.09.2017 , godz. 16.00

LKS Bystrzyca Górna-Karolina Jaworzyna Śl.0:1
Górnik Nowe Miasto-Polonia-Stal Świdnica1:5
Górnik Boguszów-Gorce-Górnik Wałbrzych1:3
Grom Witków-AKS Strzegom0:1
Skałki Stolec-Lechia Dzierżoniów1:8
Nysa Kłodzko-Bielawianka Bielawa4:2
Kryształ Stronie Śl.-Unia Bardo2:5
Orzeł Lubawka-Orzeł Ząbkowice Śl.1:8

1/4 Finału - 4/11.10.2017 , godz. 15.30

Karolina Jaworzyna Śl.-Polonia-Stal Świdnica0:4
AKS Strzegom-Górnik Wałbrzych1:1 [k. 3:4]
Nysa Kłodzko-Lechia Dzierżoniów3:5
Orzeł Ząbkowice Śl.-Unia Bardo1:1 [k. 3:1]

1/2 Finału - 14.03.2018 , godz. 15.00

Polonia-Stal Świdnica-Górnik Wałbrzych2:0
Orzeł Ząbkowice Śl.-Lechia Dzierżoniów0:1

Finał - 11.04.2018 , godz. 17.00

Polonia-Stal Świdnica-Lechia Dzierżoniów
1:2

SZCZEBEL DOLNOŚLĄSKI

Losowanie 12.04.2015

Zwycięzcy okręgów : Lechia Dzierżoniów (Wałbrzych), KS Polkowice (Legnica), Sudety Giebułtów (Jelenia Góra), Sokół Marcinkowice (Wrocław)

1/2 Finału - 25.04.2018 , godz. 17.00

Sudety Giebułtów
-Sokół Marcinkowice
0:3
Lechia Dzierżoniów-KS Polkowice
3:2

Finał - 09.05.2018 , godz. 17.00

Sokół Marcinkowice
-Lechia Dzierżoniów
0:4


Występy piłkarzy Lechii w Pucharze Polski 2017/2018

[Minuty nie są liczone do statystyk ligowych]:

Piłkarze :
Liczba spotkań
Czas gry (minuty)
Liczba bramek
Liczba żółtych kartek
Liczba czerwonych kartek
› Krzysztof Słonecki
3
270
0
0
0
› Dominik Spaleniak
4
360
0
0
0
› Wojciech Rzeczycki
3
240
0
0
0
› Paweł Słonecki
7
420
0
1
0
› Filip Barski
7
452
2
1
0
› Damian Korkuś
6
450
1
1
0
› Damian Maślej
2
180
0
0
0
› Dawid Pałys
3
195
0
0
0
› Mariusz Krupnik
3
225
2
0
0
› Patryk Paszkowski
7
438
0
1
0
› Maciej Tomaszewski
6
347
1
1
0
› Dawid Domaradzki
3
270
0
0
0
› Maciej Aleksiuk
1
60
0
0
0
› Piotr Pietkiewicz
6
383
0
2
0
› Damian Szydziak
7
485
4
0
0
› Marcin Buryło
5
338
4
0
0
› Damian Niedojad
7
562
8
0
0
› Grzegorz Borowy
6
477
7
1
0
› Paweł Juźwik
3
199
0
0
0
› Ernest Terpiłowski
3
66
0
0
0
› Kamil Lechocki
4
240
0
0
0
› Szymon Brzezicki
4
110
0
0
0
› Jakub Smutek
4
139
0
1
0
› Paweł Muszyński
3
24
0
0
0
› Kacper Izydorski
1
1
0
0
0
LechiaTV
       
LOSOWE ZDJĘCIE
34
Następny mecz
III Liga Grupa 3
XXX Kolejka

26.05.2018 - Godz:17:00
Tabela
Poz.KlubMeczePkt.
1.Polkowice2955
2.Skra2955
3.Stal Brzeg2953
4.Gwarek2952
5.Ślęza Wrocław2951
6.Żmigród2946
7.Rekord B-B2943
8.Zdzieszowice2943
9.Stal B-B2942
10.Stilon2940
11.* LECHIA *2939
12.Górnik II2938
13.Miedź II2937
14.Zagłębie II2936
15.Pniówek2935
16.Turza Śl.2929
17.Falubaz2927
18.Głubczyce2916
Poprzedni mecz
III Liga Grupa 3
XXIX Kolejka

19.05.2018 - Godz:17:00
URODZINY
Dolnośląska Liga JS
Poz.KlubMeczePkt.
1.WKS Śląsk JS2663
2.Chrobry II JS2663
3.Polkowice JS2659
4.Miedź II JS2657
5.Academy JS2650
Wojewódzka II Liga JM
Poz.KlubMeczePkt.
1.JeleniaGóra JM1024
2.Świdnica JM1017
3.Bieniowice JM1016
4.Jawor JM1014
5.Oława JM1013
UKS w Internecie


    
    
    
    

Zapisz Dziecko !