* LECHIA *GaćGłuszynaGórnik IIGwarekKluczborkMiedź IIPniówekPolkowiceRadzionkówRekord B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławWarta GorzówZagłębie IIZdzieszowiceŻmigród



PUCHAR POLSKI 2018/2019
Szczebel okręgowy

I runda - 15.08.2018


Polonia-Stal Świdnica [LDJ]
-Włókniarz Głuszyca
2:1
Czarni Wałbrzych
-KS Walim
0:0 [k. 3:4]
Błękitni Słotwina
-Górnik Nowe Miasto
0:5
Gwarek Wałbrzych [OJ]
-Iskra Witków Śl.
1:2
Herbapol Stanowice
-Podgórze Wałbrzych
2:1
Unia Jaroszów
-Orzeł Lubawka
3:3 [k. 5:4]
Zagłębie Wałbrzych
-Wierzbianka Wierzbna
2:1
Sudety Dziećmorowice
-PUO Wiśniowa
1:2
Darbor Bolesławice
-Victoria Świebodzice
4:6
Koliber Uciechów
-Delta Słupice
1:5
LKS Gilów
-LKS Roztocznik
3:2
Zieloni Mokrzeszów
-Zieloni Łagiewniki
1:2
Słowianin Wolibórz
-Ślęza Ciepłowody
1:2
Polonia Ząbkowice Śl.
-Dabro-Bau Makowice
2:3
Górnik II Wałbrzych
-Unia Bogaczowice
3:1
Polonia-Stal Świdnica [LDJM]
-Boxmet Piskorzów
4:2
Zryw Łażany
-Cukrownik Pszenno
0:3
Kłos Lutomia
-Bielawianka II Bielawa2:3
Zieloni Mrowiny
-S.T.E.P. Tąpadła Wiry
1:0
Zamek Gorzanów
-Pogoń Duszniki Zdrój
0:5
Unia Złoty Stok
-Śnieżnik Domaszków
3:1
KS Polanica Zdrój
-Odrodzenie Szalejów Dolny2:2 [k. 2:3]
Zjednoczeni Ścinawka Śr.
-Iskra Jaszkowa Dolna
3:2
Czarni Sieniawka
-Inter Ożary
3:0
GLKS Kamiennik
-LKS Bierkowice
0:0 [k. 2:4]
Sudety Międzylesie
-ATS Wojbórz
3:1
Łomniczanka Stara Łomnica
-Polonia Bystrzyca Kł.
1:3
Trojan Lądek Zdrój
-Orlęta Krosnowice
4:4 [k. 5:4]

II runda - 29.08.2018

Polonia-Stal Świdnica LDJ
-Pogoń Pieszyce
1:1 [k. 4:1]
KS Walim
- Venus Nowice
5:2
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
- Zdrój Jedlina Zdrój 4:1
Iskra Witków Śl.
- Herbapol Stanowice 3:7
Unia Jaroszów
- Granit Roztoka 1:6
Zagłębie Wałbrzych
- Grom Witków
0:3
PUO Wiśniowa
- Victoria Świebodzice 1:2
Delta Słupice
- Karolina Jaworzyna Śl. 3:5
LKS Gilów
- LKS Bystrzyca Górna 0:3
Zieloni Łagiewniki
- MKS Szczawno-Zdrój 0:2
Dabro Bau Makowice
- Ślęża Ciepłowody 2:3
Górnik II Wałbrzych
- Górnik Boguszów-Gorce 5:0
Cukrownik Pszenno
- Victoria Tuszyn 3:4
Polonia-Stal Świdnica LDJM - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:3
Zieloni Mrowiny
- Bielawianka II Bielawa
0:1
Sparta Ziębice
- Pogoń Duszniki Zdrój 3:0 [vo]
Odrodzenie Szalejów Dolny
- Unia Złoty Stok 4:2
Zjednoczeni Ścinawka Śr.
- Skałki Stolec
1:3
Czarni Sieniawka
- Kryształ Stronie Śl.
3:5
Sudety Międzylesie
- LKS Bierkowice 4:5
Polonia Bystrzyca Kł.
- Piławianka Piława Górna
1:2
Trojan Lądek Zdrój
- Zamek Kamieniec Ząbk.
1:3

III runda - 12.09.2018

P-S Świdnica LDJ
-KS Walim
1:0
Górnik Nowe Miasto
- Lechia Dzierżoniów
0:2
Herbapol Stanowice
- AKS Strzegom
0:4
Granit Roztoka
- Grom Witków
4:2
Victoria Świebodzice
- Polonia-Stal Świdnica
0:11
Karolina Jaworzyna
- Nysa Kłodzko
1:4
LKS Bystrzyca Górna
- MKS Szczawno
4:3
Ślęża Ciepłowody
- Orzeł Ząbkowice Śl.
0:1
Górnik II Wałbrzych
- Bielawianka Bielawa
1:3
Włókniarz Kudowa
- Victoria Tuszyn 1:1 [k. 4:2]
Bielawianka II
- Zjednoczeni Żarów
1:4
Sparta Ziębice
- Unia Bardo
1:4
Odrodzenie Szalejów Dolny
- Skałki Stolec
0:1
Kryształ Stronie Śl.
- Piast Nowa Ruda
0:4
LKS Bierkowice
- Górnik Wałbrzych
0:4
Piławianka Piława Górna
- Zamek Kamieniec Ząbk.
1:1 [k. 3:5]

IV runda - 26.09.2018 i 03.10.2018

P-S Świdnica LDJ
-Lechia Dzierżoniów
2:7
Granit Roztoka
- AKS Strzegom 1:1 [k. 4:3]
Nysa Kłodzko
- Polonia-Stal Świdnica 1:4
LKS Bystrzyca Górna
- Orzeł Ząbkowice Śl.
1:2
Włókniarz Kudowa
- Bielawianka Bielawa 1:4
Zjednoczeni Żarów
- Unia Bardo
1:1 [k. 4:3]
Skałki Stolec
- Piast Nowa Ruda
0:1
Zamek Kamieniec Ząbk. - Górnik Wałbrzych 1:3


ĆWIERĆFINAŁ - 10.10.2018

Granit Roztoka-Lechia Dzierżoniów0:5
Polonia-Stal Świdnica
- Orzeł Ząbkowice Śl. 1:1 [k. 3:4]
Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 4:2
Piast Nowa Ruda
- Górnik Wałbrzych
0:2


PÓŁFINAŁ - Marzec/Kwiecień 2019

Orzeł Ząbkowice Śl.
-Lechia Dzierżoniów-:-
Zjednoczeni Żarów - Górnik Wałbrzych -:-

FINAŁ - Maj 2019


* * *

Występy piłkarzy Lechii w Pucharze Polski 2018/2019

[Minuty nie są liczone do statystyk ligowych]:


Piłkarze :
Liczba spotkań
Czas gry (minuty)
Liczba bramek
Liczba żółtych kartek
Liczba czerwonych kartek
› Michał Skaskiewicz
2
180
0
0
0
› Dominik Spaleniak
1
90
0
0
0
› Patryk Paszkowski
3
195
2
0
0
› Damian Korkuś
3
195
0
0
0
› Maciej Łowiecki
3
270
0
0
0
› Paweł Juźwik
2
180
1
0
0
› Grzegorz Borowy
1
30
0
0
0
› Michał Orzechowski
3
105
1
0
0
› Damian Szydziak
3
105
2
0
0
› Łukasz Szukiełowicz
3
135
0
0
0
› Paweł Słonecki
3
180
1
0
0
› Kamil Lechocki
3
195
0
0
0
› Ernest Terpiłowski
3
195
0
0
0
› Szymon Brzezicki
3
270
0
0
0
› Maciej Aleksiuk
3
195
0
0
0
› Bartosz Tomkiewicz
3
165
1
0
0
› Marcin Buryło
2
60
2
0
0
› Jakub Bolisęga
2
180
4
0
0
› Piotr Pietkiewicz
2
90
0
0
0
LechiaTV
       
LOSOWE ZDJĘCIE
10
Następny mecz
III Liga Grupa 3
XVII Kolejka

24.11.2018 - Godz:13:00
Tabela
Poz.KlubMeczePkt.
1.Polkowice1640
2.Zagłębie II1635
3.Ślęza Wrocław1631
4.Rekord B-B1627
5.Gwarek1627
6.Pniówek1626
7.Żmigród1625
8.Zdzieszowice1624
9.Górnik II1622
10.Radzionków1622
11.Miedź II1622
12.Stal Brzeg1620
13.Gać1617
14.Kluczbork1717
15.Warta Gorzów1716
16.Głuszyna1613
17.* LECHIA *1611
18.Stilon1610
Poprzedni mecz
III Liga Grupa 3
XVI Kolejka

17.11.2018 - Godz:13:00
URODZINY
Dziś urodziny obchodzą:
Dolnośląska Liga JS
Poz.KlubMeczePkt.
1.Chrobry JS1334
2.Miedź JS1233
3.Śląsk JS1328
4.* LECHIA JS *1323
5.Academy JS1220
Dolnośląska Liga JM
Poz.KlubMeczePkt.
1.Polkowice JM1432
2.Parasol JM1429
3.Śląsk II JM1325
4.Miedź II JM1324
5.Jawor JM1315
Partnerzy !







III Liga na Facebook